Arama Motorlarında Yükselin

Written by 
Rate this item
(0 votes)

arama-motorunda-yukselin

“Seo ile sesinizi çok kolay, hızlı ve etkili olarak hedef kitlenize duyurabilirsiniz.”

 

SEO yani arama motoru optimizasyonu çalışması aslında istediğiniz arama kelimesi için doğru sonucun sizin söylediğiniz web sitesinin olduğuna dair aramam motorlarını ikna etme yada inandırma çalışmasıdır.Bu çalışma teorik olarak çok ileri mühendislik bilgisi gerektirmese de sürekli olarak çalışmayı ve istenilen sonuç için yoğunlaşmayı gerektirir. Bu yüzden SEO çalışması için arama motorları arzu edilen anahtar kelime için sitenizi üst sıralar listelemeye ikna etmek için her türlü sosyal medya araçlarını kullanıyoruz.

Sosyal İmleme
Sosyal imleme sosyal platformlarda yapılan paylaşımlara verilen isimdir. Bu platformlar yazılarınızı, haberlerinizi, videolarınızı, resimlerinizi paylaşabileceğiniz websiteleridir. Google ve diğer arama motorlarınca çok sevilen sosyal imleme siteleri web sayfalarınıza çok büyük faydalar sağlamaktadır.arama-motoru-seo

 Arama motoru optimizasyonu, hem kodlamanın hemde klasik reklamcılık disiplinlinlerinin birlikte uygun olarak kullanılmasıyla istenilen başarıyı elde edebileceğiniz bir çalışmadır. Bunun için ihtiyacınız olan herşey hem kodlama, programlama hem de reklamcılığın getirdği metin yazarlığı, hedeflerin belirlenmesi, pazar araştırması gibi gereksinimler Dizayn İzmir Reklam tarafından uzmanlıkla karşılanır.

Bunu sağlamanın yollarından bir taneside gerek sitenin tümü için yada sadece bir ürün yada bir hizmet için Google üzerinde reklam yayınlamaktır. Google reklamlarını kullanmak aslında çok kolay bir işlemdir. Ve firmalar isterlerse bu Google 'dan bu hizmeti direk olarak kendileri de alabilirler. Ancak her işte olduğu gibi uygun bir bütçe ile yüksek verim alınabilmesi için Google Reklam kampanyalarınızı profesyonel kişi yada kuruluşların yönetmesi gerekir.

Google - Alexa - Yahoo - Bing - Dmoz - Yandex  vs. gibi birçok arama motorunda ilk sıralarda yer almak için bizi arayın.