Logo Tasarım

“Başarılı bir reklam çalışmasının ilk adımı: İşinizi ve sizi en iyi şekilde ifade eden, akılda kalan ve zekice tasarlanmış bir logodur.”

Firmanızın potansiyel yada eski müşterileri üzerinde olumlu bir etki bırakmasında iyi tasarlanmış bir logonun etkisi büyüktür.

Bir logo tasarlanırken sadece tek bir medyaya yönelik olarak "güzel" görünmesi yeterli değildir. Siz bir web sitesi için logo tasarlarken bu logonun ileride tabelada yada kataloglarda kullanıp kullanılmayacağını bilemezsiniz. Ama tasarımın başında tasarlancak logonun kullanılması muhtemel tüm medyalarda (Ofset baskı, serigrafi, vinyl kesim, metal işleme, lazer kazıma yada dijital ortam gibi) sorunsuz olarak kullanılabilmesi için yola çıkılırsa, ilerleyen zamanlarda bu tarz sorunlarla karşılaşılması önlenmiş olacaktır.

Bugüne kadar birçok logo tasarladık ve tasarladığımız logolar üzerine ciddi kurumsal kimlikler oluşturduk. Bizi tercih eden diğer müşterilerimiz gibi reklam ve tanıtım çalışmalarınıza doğru bir başlangıc yapmak, iyi bir logo tasarımına sahip olmak için zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

View the embedded image gallery online at:
http://dizaynizmir.com/logo-dizayn.html#sigProGalleriab2d6e47feb